RATOWNICY MEDYCZNI


Umiejętności i wiedza niezbędna na pierwszym etapie udzielania pomocy poszkodowanym. Poznaj naszą ofertę i rozwijaj swoje umiejętności.

SŁUŻBA ZDROWIA


Wykwalfikowana i skuteczna kadra w placówkach zdrowia. Sprawdź naszą ofertę.

Aktualności

Szkolenia 2016

Dla ratowników medycznych kurs i warsztaty:
1. Kurs doskonalący    5-R-161-2016  Termin: 08.10 - 06.11.2016
2. Zaawansowane zabiegi resyscytacyjne dla osób dorosłych 16 pkt   listopad 2016
3. EKG i elektroterapia dla ratowników  16 pkt    listopad/grudzień 2016

Dla ratowników WOPR, strażaków OSP, funkcjonariuszy Policji i Straży Granicznej:
1. Recertyfikacja i Kurs KPP - listopad/grudzień 2016

III Konferencja Naukowo-Szkoleniowa

W dniach 19-20 luty 2016 r. w Giżycku Centrum Szkoleń Ratowniczych DAN-MED zorganizowało III Konferencję Naukowo-Szkoleniową z zakresu nowoczesnej sterylizacji medycznej. Polskie Stowarzyszenie Sterylizacji Medycznej i Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach objęli konferencję patronatem honorowym.
Swoją ofertę zaprezentowało 15 firm z branży sterylizacji i dezynfekcji medycznej. Wykłady i warsztaty zostały przeprowadzone na wysokim poziomie. W konferencji udział wzięło ponad 180 pracowników szpitali, prywatnych klinik z 11 województw.

Ambulans wiedzy

Od stycznia 2014 do lipca 2015 zrealizowaliśmy dla Grupy Primus s.c. z Olsztyna w ramach projektu "Ambulans wiedzy" dziewięć rodzajów kursów/szkoleń z zakresu medycznych czynności ratunkowych dla 54 ratowników medycznych i pielęgniarek systemu z województwa warmińsko-mazurskiego.

Praktyka drogą do sukcesu

W okresie październik 2012 - czerwiec 2014 przeprowadziliśmy specjalistyczne szkolenia w ramach projektu "Praktyka drogą do sukcesu".

Zobacz więcej
Informacja! Wszystkie treści zawarte na stronie mają tylko i wyłączne charakter informacyjny. W rozumieniu prawa nie stanowią oferty handlowej.
Uwaga! CSR DAN – MED zastrzega sobie prawo do odwołania kursu w przypadku braku wymaganej liczby potwierdzeń.